Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HP M01-D0017nc, 16GB DDR4 RAM, 1TB SSD, Core i7, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
268886
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
EAN:
194441897098
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories GB:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

857.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 71.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HP Desktop M01 shton elegancën dhe stilin nnë shtëpi dhe zyrë. Është kombinimi i përsosur i dizajnit gjeometrik dhe funksionalitetit me portet e panelit të përparmë. Zbuloni performancën e tij dhe shijoni besueshmërinë e HP. Kasa kompakte e dizajnuar profesionalisht siguron qasje të lehtë në porte, bazat dhe slote që janë pozicionuar në mënyrë që ato të jenë gjithmonë brenda mundësive të lehta. Portet e përparme USB ofrojnë një gamë të gjerë të lehtësive të mediave digjitale, dhe transferimet e shpejta të të dhënave dhe lidhësit audio sigurojnë lidhje të shpejtë për kufjet dhe mikrofonin. Seti përfshin porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, të cilat kanë një shkallë transferimi më të lartë se portet USB 2.0, e cila është veçanërisht e dobishme kur lidhni pajisjet me hapësirë më të mëdha të të dhënave. Ai ofron një dizajn elegant dhe që përfiton nga një konfigurim i shkëlqyer i pajisjeve, ndërsa ofron një fleksibilitet më të madh. Shijoni përvojën e fundit audio-vizuale me HP Desktop M01, i cili krenohet me Audio HD të nivelit të lartë. Me multimedia, ju mund të shijoni video dhe audio digjitale me cilësi të lartë. Ky model HP Desktop M01 përmban një procesor 6-core Intel Core i7-8700 që përmban teknologji HyperThreading për shumëfishim të duhur me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese për bërthamë me një frekuencë prej 3.2 GHz ose deri në 4.6 GHz në modalitetin TurboBoost. Memoria DDR4 ka një kapacitet prej 16 GB (1 modul / 2 slote). Sistemi, të dhënat dhe aplikacionet mund të ruhen në një hard disk 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe. Ekziston edhe një disk optik DVD ± RW. Kartela grafike Intel UHD Graphics me lidhës HDMI dhe VGA siguron të dhënat e imazhit. Kartela zanore, Gigabit Ethernet dhe WiFi ac janë të integruara. Ka mjaft porte USB (4x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 4x USB 2.0), lexuesi i kartelës së memories, Bluetooth 4.2 dhe lidhësit audio për të lidhur periferikët e jashtëm ose pajisjet e tjera. Kompjuteri juaj vjen me sistemin operativ Windows 10 Home. Përfshihet gjithashtu një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
EAN:
194441897098
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories GB:
16
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Kodi:
8KV74EA
Lansuar më:
13. 9. 2019
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Modeli i procesorit:
8700(3.2/4.6GHz 6 bërthama/12 threads)
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac

Bashkangjitja Kompjuter HP M01-D0017nc edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE