Kompjuter Lenovo Legion T530-28ICB, Intel Core i5, 16GB RAM, 128GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1060, i zi

Kodi i produktit:
240844
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1105.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 92.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
1926519606702
Energjia elektrike maksimale [W]:
450
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
184,5
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1060
Kodi i prodhuesit:
90JL003QCK
Lansuar:
8. 8. 2018
Lartësia [mm]:
440
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Pesha [kg]:
12
Prodhuesi:
Lenovo
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
456
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo Legion T530-28ICB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE