Kompjuter Lenovo Legion T530-28ICB, Intel Core i5, 16GB RAM, 128GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1060, i zi

Kodi i produktit:
240844
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1045.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo Legion T530 është kompjuter Tower që ju sjell eksperiencë të përsosur të videolojërave me dizajnin e saj unik dhe performancën super të shpejtë. Lenovo Legion T530 komplementon përsosshmërisht sistemin tuaj kompjuterik me dizajnin kompakt dhe ergonomik. Kompjuteri është i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i5-8400 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1060 me 6GB memorie GDDR5 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara dhe të keni performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, produkti mban 1TB HDD dhe 128GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe Gen 2, mban portin HDMI dhe lexuesin e kartelave të memories, funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home si dhe vjen me ngjyrë të zezë. Në pako me kompjuterin vjen një maus dhe tastierë USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
1926519606702
Energjia elektrike maksimale [W]:
450
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
184,5
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1060
Kodi i prodhuesit:
90JL003QCK
Lansuar:
8. 8. 2018
Lartësia [mm]:
440
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Pesha [kg]:
12
Prodhuesi:
Lenovo
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
456
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo Legion T530-28ICB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE