Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Dell Alienware Aurora R10, AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060Ti, i zi

Kodi i produktit:
314223
Besueshmëria:
100 %
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
Trashësia mm:
431,9
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,799.50 
Ju kurseni : 71.98   (4%)
1,727.52 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 143.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky kompjuter ka tipare të përsosura për performancë të shkëlqyer. Është i pajisur me procesor AMD Ryzen 5 5600X me 6 bërthama. Ka memorie RAM 16GB dhe për të dhëna dhe aplikacione ka 512 GB SSD. Përpunimi i imazheve bëhet përmes kartelës grafike NVIDIA GeForce RTX 3060Ti. Mbështet Bluetooth, WiFi, kartat GLAN dhe WLAN, ka porte USB dhe sistem operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
5397184572382
Energjia elektrike maksimale W:
550
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
222,8
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060Ti
Lartësia mm:
481,6
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
6
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
17,8
Prodhuesi:
Dell
Ray-tracing:
RJ-45:
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
431,9
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE