Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Dell G5 Gaming, Intel Core i5, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super, i zi

Kodi i produktit:
321294
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Memoria maksimale GB:
128
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
10400F(2.9/4.3GHz 6-bërthama/12-threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

989.50 
Ju kurseni : 90.00   (9%)
899.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 74.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Baza e këtij kompjuteri G5 5000 Dell Gaming është procesori 6-bërthamor Intel Core i5-10400F, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishim më të butë të detyrave me aftësinë për të trajtuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë dhe punon me një frekuencë prej 2.9 GHz, ose deri në 4.3 GHz në modalitetin turbo. Ka një memorie operative (8 GB RAM DDR4) të disponueshme për punën e saj.

Pajisjet e ndryshme përfshijnë mjaft porta USB (5x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 4x 2.0). Një disk 256 GB M.2 SSI PCIe NVMe dhe një disk 1 TB HDD do të përdoren për të ruajtur të dhëna dhe aplikacione. Përpunimi i imazhit sigurohet nga një kartelë grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Super me 6 GB memorie GDDR6. Lidhja e nevojshme e rrjetit sigurohet nga një lidhje kabllore Gigabit Ethernet dhe wireless WiFi ac. Kompjuteri është i pajisur gjithashtu me Bluetooth 5.0 dhe lidhës audio. Ky model vjen me sistemin operativ Windows 10 Home të para-instaluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive Optik:
Není
DVI:
Energjia elektrike maksimale W:
500
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
169
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Super
Kodi:
D-5000-N2-502K
Lansuar:
15. 6. 2021
Lartësia mm:
367
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memoria maksimale GB:
128
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
10400F(2.9/4.3GHz 6-bërthama/12-threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
5
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
8.2
Prodhuesi:
Dell
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistem ftohës:
Vzduchem
Sistemi Operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
4 (2 të lira)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
308
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
Vendi i origjinës:
Ireland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE