Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HAL3000 Alfa Gamer Elite 3070, AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3070, i zi

Kodi i produktit:
304254
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
5800X (3.8 / 4.7GHz 8 bërthama / 16 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,189.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 182.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HAL3000 Alfa Gamer Elite 3070 është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh AMD Ryzen 7-5800X i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 3070 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 1TB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike si dhe portet DisplayPort, HDMI, RJ45. Për më tepër, kompjuteri funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
8592457199984
Energjia elektrike maksimale W:
750
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - rada 5000
Gjerësia mm:
221
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3070
Kodi:
PCHS2487
Lansuar:
21. 11. 2020
Lartësia mm:
470
Lloj i kartës së rrjetit:
2,5 GLAN, GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
5800X (3.8 / 4.7GHz 8 bërthama / 16 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
5
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 1:
1
Prodhuesi:
HAL3000
Ray-tracing:
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
4 (2 të lira)
Trashësia mm:
443
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE