Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HAL3000 Alfa Gamer Elite 70S, AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 1TB SSD, i zi

Kodi i produktit:
266588
Besueshmëria:
100 %
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Trashësia mm:
448
Slot për memorie:
4 (2 të lirë)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

1486.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 123.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuter me madhësi kompakte e dizajn elegant, i cili do t'i plotësoj të gjitha nevojat tuaja. Vjen me procesorin AMD Ryzen 5 i kombinuar me memorie RAM 16 GB, si dhe me diskun e brendshëm me kapacitet prej 1 TB. Ka kartelë grafike NVIDIA GeForce RTX 2070, ofron lidhje me GLAN, ka disa porte USB, port për HDMI si dhe DisplayPort. Produkti vjen me sistem operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
8592457169307
Energjia elektrike maksimale W:
650
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata 3-të
Gjerësia mm:
216
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16+
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2070
Kodi:
PCHS2367
Lansuar:
6. 8. 2019
Lartësia mm:
413
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
PCIe NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
3600(3.6/4.2GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Prodhuesi:
HAL3000
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
4 (2 të lirë)
Trashësia mm:
448
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter HAL3000 Alfa Gamer Elite 70S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE