Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HAL3000 Alfa Gamer Pro 6700 XT, AMD Ryzen 5, 16GB DDR4, 1TB SSD, Sapphire Radeon PULSE RX 6700 XT, i zi

Kodi i produktit:
314060
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
470
Trashësia mm:
443
RJ-45:
Prodhuesi:
HAL3000

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,773.50 
Ju kurseni : 70.94   (4%)
1,702.56 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 141.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Baza e kompletit është pllaka MSI MAG B550 TOMAHAWK me procesorin AMD B550 të pajisur me një procesor 6-bërthamor AMD Ryzen 5 5600X, i cili ka teknologji SMT për shumëfishim më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë dhe është me kohë në 3.7 GHz ose deri në 4.6 GHz. në modalitetin turbo. Procesori plotësohet më tej nga një memorie operative 16 GB DDR4 me një shpejtësi të orës 3200 MHz (2x 8 GB Kingston HyperX FURY). Prodhimi i videos sigurohet nga një kartë grafike Sapphire Radeon PULSE RX 6700 XT OC Gaming me një çip AMD Radeon RX 6700 XT, i cili ka 12 GB memorie GDDR6. Një hard disk 1 TB SSD M.2 PCIe NVMe ADATA XPG GAMMIX S50 Lit është krijuar për të dhënat dhe aplikacionet tuaja. Hardware është ruajtur në shasinë e kompjuterit SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB, ku kujdeset furnizimi me energji 700W SilentiumPC Vero L3 me efikasitet 80Plus Bronze. Temperaturat e ulëta të funksionimit të procesorit sigurohen nga ftohësi i fuqishëm SilentiumPC Fera 3 EVO ARGB. Kompleti i kompjuterit vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Není
EAN:
8592457207573
Energjia elektrike maksimale W:
700
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
221
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
12 288
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 6700 XT
Kodi:
PCHS2483
Lansuar:
31. 3. 2021
Lartësia mm:
470
Lloj i kartës së rrjetit:
2,5 GLAN
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
5
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Prodhuesi:
HAL3000
RJ-45:
Trashësia mm:
443
VR Ready:
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE