Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HAL3000 Enterprice Gamer , Intel Core i3, 8GB RAM, 250GB SSD, 1TB HDD, AMD Radeon RX 570, i zi

Kodi i produktit:
284050
Besueshmëria:
100 %
Numri i hard disqeve:
2
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
2.5" SATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

597.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HAL3000 Enterprice Gamer është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i3-9100F i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike AMD Radeon RX 570 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 250GB SSD dhe 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (4x USB 2.0 Type-A, 4x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-As) si dhe portet DisplayPort e portet e audios. Funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
DVI:
EAN:
8592457186335
Energjia elektrike maksimale W:
450
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
193
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
250
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 570
Kodi:
PCHS2408
Lansuar:
30. 3. 2020
Lartësia mm:
415
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
2.5" SATA
Memorie e brendshme GB:
1250
Modeli i procesorit:
9100F(3.6/4.2GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Për shtëpi:
Prodhuesi:
HAL3000
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Trashësia mm:
371

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE