Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HAL3000 MCR 2019S, 16GB DDR4, 1 TB SSD, Intel Core i5, GeForce RTX 2060, i zi

Kodi i produktit:
271186
Besueshmëria:
100 %
Lloji i hard diskut:
SSD
Slot për memorie:
4 (2 të lirë)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Prodhuesi:
HAL3000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1369.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 114.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Disku optik:
Jo
DisplayPort:
EAN:
8592457170600
Energjia elektrike maksimale W:
650
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Kodi:
PCHS2340
Lansuar më:
27. 9. 2019
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
9500F(3.0/4.4GHz 6-bërthama/6-fije)
Ngjyra:
E zezë, e kuqe
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2::
1
Prodhuesi:
HAL3000
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
4 (2 të lirë)
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter HAL3000 MCR 2019S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE