Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HAL3000 MCR Finale 2 Elite 3070, AMD Ryzen 5, 16GB RAM DDR4, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3070, i zi

Kodi i produktit:
332477
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - rada 5000
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,022.50 
Ju kurseni : 223.00   (11%)
1,799.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 149.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Baza e këtij kompjuteri është pllaka amë MSI MAG B550 TOMAHAWK me setin e çipave AMD B550 të pajisur me një procesor 6-bërthamor AMD Ryzen 5 5600X, i cili ka teknologjinë SMT për kryerjen më të lehtë të shumë detyrave me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë dhe punon me frekuencë prej 3.7 GHz ose 4.6 GHz në modalitetin turbo. Procesori plotësohet më tej nga memoria operative DDR4 me një kapacitet prej 16 GB dhe një frekuencë 3200 MHz (2x 8 GB Kingston Fury Beast Black). Dalja e videos sigurohet nga një kartelë grafike PNY GeForce RTX 3070 8G me një çip NVIDIA GeForce RTX 3070, i cili ka 8 GB memorie GDDR6. Një hard disk 1 TB SSD M.2 PCIe NVMe (Kingston A2000) është krijuar për të dhënat dhe aplikacionet tuaja. Ju gjithashtu keni shumë porte USB 2.0, 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 3.1 / 3.2 Gen 2 Tip-A / Tip-C. Gigabit dhe 2.5G Ethernet ofrojnë lidhje me rrjetin. Kasa e kompjuterit është SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black TG FINALE, ku furnizimi me energji sigurohet nga një burim energjie 650 W GIGABYTE P650B me certifikim 80Plus Bronze. Procesori ftohet nga ftohësi SilentiumPC Fera 3 RGB HE1224. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Gjenerata e procesorit:
Ryzen - rada 5000
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE