Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP Pavilion 595-p0013nc, AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon RX 580, i argjendtë

Kodi i produktit:
238212
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
2500U(3.4/3.9GHz 6 bërthama / 12 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

881.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP Pavilion 590-p0013nc ju ofron performancë solide dhe të mirë për gaming të ndërtuar përbrenda një trupi me dizajn të hollë, klasik dhe të bukur që do të komplementoj interiorin e dhomës tuaj. Produkti është pajisur me procesorin 6 bërthamësh AMD Ryzen 5 2600 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4 dhe kartelën grafike AMD Radeon RX 580 me 8GB memorie GDDR5 për t'ju sjellur imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë jashtëzakonisht të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD dhe 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB 2.0, 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe USB Type-C, portin Gigabit Ethernet, portet DVI, HDMI dhe DisplayPort, ofron mbështetje për Bluetooth dhe WiFi ac, ka sistemin operativ Windows 10 Home, vjen me ngjyrë të argjendtë dhe në pako me të gjindet një tastierë USB dhe maus optik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
DVI:
Energjia elektrike maksimale [W]:
400
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Pinnacle Ridge - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
170
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
8192
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kartë grafike:
AMD Radeon RX 580
Kodi i prodhuesit:
4MG59EA
Lansuar:
15. 6. 2018
Lartësia [mm]:
338
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
2500U(3.4/3.9GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Pesha [kg]:
5.15
Prodhuesi:
HP
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
277
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter HP Pavilion 595-p0013nc edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE