Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo IdeaCentre G5 14IMB05, Intel Core i5, 16GB DDR4 RAM, 1TB SSD, 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super, i zi

Kodi i produktit:
291493
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

1033.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 86.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lenovo IdeaCentre G5 është krijuar për argëtim dhe lojëra në shtëpi. Është një kompjuter desktop për përdorim multimedia në shtëpi, i cili gjithashtu mund të trajtojë vendosjen e lojrave, kështu që mund të përdoret plotësisht nga e gjithë familja. Merrni rendimentin në një dizajn elegant nga një prodhues i markës. Baza e këtij modeli të kompjuterit desktop Lenovo IdeaCentre G5 14IMB05 është një procesor 6-bërthamor Intel Core i5-10400, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishim më të qetë të detyrave me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë dhe funksionon me frekuencë prej 2.9 GHz ose deri në 4.3 GHz në modalitetin TurboBoost. Është i pajisur me 16 GB memorie DDR4 (2 module / 2 slote) dhe hard disqet 1 TB SSD M.2 PCIe NVMe Opal dhe 1 TB HDD janë në dispozicion për sistemin, aplikacionet dhe të dhënat. Prodhimi i videos sigurohet nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Super me 6 GB memorie GDDR6 dhe daljet HDMI, DVI dhe DisplayPort. Një kartë e zërit dhe një lidhje kabllore Gigabit Ethernet janë të integruara. Ka mjaft porte USB (4x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 1x Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 1), lidhës audio dhe një lexues praktik të kartave të memories për lidhjen e periferikëve të jashtëm ose pajisjeve të tjera. Ky model vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
DVI:
EAN:
1950427325974
Energjia elektrike maksimale W:
380
Frekuenca e memories MHz:
2933
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
145
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Super
Kodi:
90N9005CMK
Lansuar:
26. 6. 2020
Lartësia mm:
365
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
2000
Modeli i procesorit:
10400(2.9/4.3GHz 6jader/12vláken)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
5.8
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Prodhuesi:
Lenovo
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Trashësia mm:
292,2
VGA D-Sub:
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo IdeaCentre G5 14IMB05 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE