Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter OMEN by HP 30L GT13-0047nc, AMD Ryzen 9, 32GB RAM DDR4, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3070, i zi

Kodi i produktit:
305574
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
1
Modeli i procesorit:
3900(3.1/4.3GHz 12jader/24vláken)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,208.50 
Ju kurseni : 209.00   (9%)
1,999.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 166.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Në këtë konfigurim, kompjuteri desktop OMEN 30L GT13 përmban një procesor 12-bërthamor AMD Ryzen 9 3900 që përmban teknologjinë SMT dhe funksionon në një frekuencë prej 3.1 GHz me aftësinë për të rritur automatikisht atë deri në 4.3 GHz në modalitetin turbo. Procesori plotësohet me 32 GB memorie DDR4 (2 module / 4 slote). Kartela grafike Nvidia GeForce RTX 3070 shërben si një përshpejtues grafik me 8 GB memorie GDDR6 dhe dalje HDMI dhe 3x DisplayPort. Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet është përcaktuar një hard disk 1 TB SSD M.2 PCIe NVMe. Ka mjaft porta USB (2x 2.0, 4x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 3.1 / 3.2 Gen 2 dhe 1x Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 2) dhe lidhës audio për të lidhur periferikë të jashtëm ose pajisje të tjera. Për lidhjen e rrjetit mund të përdoret porta Gigabit Ethernet ose ndërfaqja wireless WiFi ax. Ekziston edhe teknologjia Bluetooth 5.0. Ky model i kompjuterit vjen me sistemin operativ Windows 10 Home. Përfshihen tastiera dhe mausi USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale W:
500
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 3-të
Gjerësia mm:
165
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
32
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3070
Kodi:
32C03EA
Lansuar:
25. 11. 2020
Lartësia mm:
433
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 9
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
3900(3.1/4.3GHz 12jader/24vláken)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
12
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
12,86
Prodhuesi:
HP
Ray-tracing:
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
4 (2 të lira)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Trashësia mm:
422
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE