Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter X-DIABLO Gamer 3, Intel Core i3, 16GB RAM, SSD 1000GB, i zi

Kodi i produktit:
280489
Besueshmëria:
100 %
Lloji i hard diskut:
SSD
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Prodhuesi:
X-DIABLO
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

734.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 61.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i3-9100F i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 1000GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (2x 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-As, 2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 2.0 Type-A dhe 2x USB 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-Cs ) si dhe portet DisplayPort e portet e audios. Ky kompjuter funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
15454585659545
Energjia elektrike maksimale W:
500
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650
Kodi:
11552310
Lansuar:
6. 2. 2020
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
9100F(3.6/4.2GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve US-C 3.13.2 Gen 2:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2
Prodhuesi:
X-DIABLO
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter X-DIABLO Gamer 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE