Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gjirafa50 Galaxy, 120GB, 8GB DDR4, GTX 1650, Ryzen 3, i zi

Kodi i produktit:
Gjirafa50Galaxy
Çip grafik:
GeForce GTX 1650
Kartë grafike:
Gainward GTX 1650 Pegasus, 4GB GDDR5
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 3 3200G
Lloji i pllakës amë:
m-ATX
Lloji i memories grafike:
GDDR5

Si të porosisim në Gjirafa50?

492.50 
Ju kurseni : 93.00   (19%)
399.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.29 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Kasë Kolink Inspire K5 RGB Midi-Tower Tempered Glass - e zezë

Kasa është e përshtatshme për pllaka amë ATX, mATX dhe mini-ATX. Përmasat e saj janë 410x205x440 mm. Ka hapësirë të brendshme për hard disqe 2x 3.5 / 2.5 " dhe 2x 2.5". Gjatësia maksimale e kartës VGA është 310 mm. Gjatësia maksimale e ftohësit CPU duhet të jetë 160 mm. Po ashtu, kasa përfshin 3 hapësira për ftohës (1 x 120mm në pjesën e përparme dhe 1x120mm në pjesën e pasme). Ka një konektor 1x USB 3.0 ,1x USB 2.0, 2x 3.5mm dhe kontroller për RGB, si dhe 7 hapësira zgjeruese. Kjo kasë mbështet burim standard të llojit ATX. Kasa është e përbërë nga çeliku, xhami dhe plastika, ka ngjyrë të zezë.

Pllakë amë MSI A320M PRO-M2 V2

Pllakë amë A320M PRO-M2 V2Pllakat amë MSI përmbajnë një dizajn funksional dhe të përshtatshëm, siç janë zona e përshtatshme pin-header, vend i përshtatshëm SATA dhe USB dhe kështu me radhë, kështu që përdoruesit e DIY mund të zgjedhin çdo platformë lojrash që ata dëshirojnë. Pasi ftohja e kompjuterit është e rëndësishme, pllakat amë MSI shfaqin dizajn të shkëlqyeshëm të fuqisë me heatsink të ngurtë dhe të rëndë. Ato përfshijnë freskues të mjaftueshëm me kontroll të plotë, për t'ju lejuar të ftoheni sistemin tuaj në çdo mënyrë që dëshironi. Pllakat amë MSI mbështesin procesorët AMD Ryzen të gjeneratës së parë dhe të dytë, dhe Athlon me Radeon, Vega Graphics / A-series dhe Athlon X4 për Socket AM4. Duke kombinuar MSI Core Boost, ju mund të lëshoni performancën maksimale pa marrë parasysh se çfarë CPU përdorni.Gjithashtu, kjo pllakë amë mbështet memorie DDR4 deri në 3200+ (OC) MHz.

Pllakat amë MSI ofrojnë avantazhet më interesante in-studio, të dizajnuara për të kënaqur çdo rrjedhë pune profesionale. Përmisoni kënaqësinë tuaj të dëgjimit dhe lidhjen e rrjetit me MSI Audio & LAN. Gëzoni cilësi ekstreme të zërit dhe përvojë të pandërprerë në internet. Pllakat amë MSI mbështesin të gjitha standardet e ruajtjes së fundit, që u lejon përdoruesve të lidhin çdo pajisje të ruajtjes ultra të shpejtë. Filloni lojrat më të shpejta, shpejtoni nivelin e ngarkesës dhe keni një avantazh të vërtetë mbi armiqtë tuaj.Memorie operative TeamGroup T-Force Delta RGB DDR4 8GB 3000Mhz, e bardhë

Memoria operative klasike me kapacitet 8GB e llojit DDR4, e cila operon me frekuencë prej 3000 MHz. Kjo memorie punon me tension maksimal prej 1.35 V. Veçantia e kësaj memorie është ndriçimi LED RG. Kjo memorie operative vjen me ngjyrë të bardhë.

Memorie operative TeamGroup T-Force Delta RGB DDR4 8GB 3000Mhz, e bardhë

Disk Addlink S20, SSD, 120GB

Addlink sjell në treg diskun S20 me kapacitet prej 120GB. Ky disk përdorë teknologjinë më të fundit 3D NAND dhe ofron lexim të të dhënave me shpejtësi deri në 510MB/s dhe shkrimi deri në 400 MB/s. Disku vjen me format 2.5" dhe operon me sisteme operative Windows, Mac OS apo Linux.
Kartelë grafike Gainward GTX 1650 Pegasus, 4GB GDDR5

Kjo është një kartelë grafike e lojës me performancë të lartë. Kjo ju lejon të luani realitetin virtual. Kërkon një slot PCIe 3.0 x16 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Turing. Ajo siguron një frekuencë deri në 1665 MHz (rritje). Kartela ofron 4 GB memorie GDDR5, si dhe memorie 128-bit bus. Ka 1x lidhës HDMI dhe 1x lidhës DVI-D. Ndër teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura kartela ofron: OpenGL 4.5, DirectX 12, VR Ready, NVIDIA Ansel dhe NVIDIA G-SYNC.


Procesor AMD Ryzen 3 3200G

AMD ka krijuar një sërë procesorësh AMD Ryzen që shprehin fuqinë dhe performancën e "Zen" x86 core me performancë të lartë. Një numër përparimesh në arkitekturë të kombinuara me platforma dhe teknologji të përpunimit i shtyjnë përdoruesit në një horizont të ri në botën e procesorëve.

Ky është një procesor i fuqishëm i gjeneratës së tretë AMD Ryzen 3 (Picasso) për socket AM4. Ai ofron 4 bërthama fizike (4 threads), 3.6 GHz (4 GHz boost) dhe 4 MB cache (L3). Poashtu, procesori përmban grafik të integruar Vega 8. Një proces prodhimi prej 12 nm është përdorur për prodhimin e tij. TDP 65W. Mbështetje PCIe 3.0 x8. Përfshin ftohësin Wraith Stealth.

Procesor AMD Ryzen 3 3200G


Burim energjie nJoy Ayrus 500, 500W

nJoy Ayrus 500 është burim energjie i fuqishëm që do i jep kompjuterit tuaj energji të mjaftueshme elektrike me siguri të plotë ndaj shkarkimeve të ç'rregullta apo mbingarkimit. Produkti ka 80 Plus efiçiencë, kontroll real-time të temperaturës dhe korrektues pasiv të rrymës (PFC).

Aksesorin mund ta lidhni me kompjuter nëpërmjet konektorëve 20 + 4pin ATX, 4 + 4pin ATX 12V, 1x 6pin + 2 PCI-E, 4x SATA dhe 2x 4pin Molex, është pajisur me fluturën me madhësi 120 mm për ftohje efiçiente si dhe ju ofron 500 watt rrymë elektrike për përdorim të lehtë dhe të sigurtë të kompjuterit tuaj.


Vlerësimet

Detajet teknike

Çip grafik:
GeForce GTX 1650
Frekuenca e grafikës [MHz]:
8 000
Frekuenca e memories RAM [MHz]:
3000
Frekuenca e procesorit [MHz]:
3600
Fuqia:
500W
Garancion nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut SSD [GB]:
120
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories operative [GB]:
1 x 8GB
Kartë grafike:
Gainward GTX 1650 Pegasus, 4GB GDDR5
Latenca CAS [CL]:
16-18-18-38
Lloji i diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Lloji i pllakës amë:
m-ATX
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 3 3200G
Prodhuesi i procesorit:
AMD

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE