Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gjirafa50 Void, 120GB SSD, 8GB DDR4, GTX 1650, i3, i zi

Kodi i produktit:
Gjirafa50Void
Çip grafik:
GeForce GTX 1650
Frekuenca e memories RAM [MHz]:
3000
Frekuenca e procesorit [MHz]:
3600
Fuqia:
500W
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 9-të

Si të porosisim në Gjirafa50?

520.50 
Ju kurseni : 101.00   (19%)
419.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasë Kolink VOID RGB Midi-Tower, me xham, e zezë

430 x 400 mm. Ka hapësirë të brendshme për hard disqe 2x 3.5 / 2.5 " dhe 2x 2.5". Gjatësia maksimale e kartës VGA është 380 mm. Gjatësia maksimale e ftohësit CPU duhet të jetë 160 mm. Po ashtu, kasa përfshin 5 hapësira për ftohës (3 x 120mm në pjesën e përparme, 2x 120 në pjesën e sipërm dhe 1x120mm në pjesën e pasme), si dhe ka një të montuar në pjesën e pasme 1 x120, dhe ka hapësirë për radiator 1x 240mm. Ka konektor 2x USB 3.0 ,2x USB 2.0, 1x 3.5mm dhe tast për RGB, si dhe 7 hapësira zgjeruese. Kjo kasë mbështet burim standard të llojit ATX. Kasa është e përbërë nga çeliku, xhami dhe plastika, ka ngjyrë të zezë.Pllakë amë MSI B365M PROVH

Kjo është pllaka amë me setin e çipave Intel B365. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët Intel të gjeneratës së 8-të dhe 9-të Core / Pentium Gold / Celeron. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie me dy kanale (DDR4) me një kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.2 Gen 1 (4x në pllakë, 2x në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x HDMI, 1x PS / 2 , 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 6x lidhës SATA 6Gb / s dhe1x lidhës M.2. Pllaka është në format mATX.


Procesor Intel Core i3-9100F

Ky procesor ka teknologjinë e njohur Turbo Boost 2.0, e cila përshpejton performancën e CPU-së dhe grafikut me ngarkesën maksimale. Lejon automatikisht bërthamat e procesorit të funksionojnë më shpejt se sa frekuenca e operimit kur veprojnë nën kufijtë e fuqisë, rrymës dhe temperaturës. Nëse procesori shkon në modalitetin Turbo Boost dhe sa kohë qëndron në të, varet nga ngarkesa dhe ambienti i tij operativ. Ky është një procesor i fuqishëm i gjeneratës së 9-të Coffee Lake i dizajnuar për LGA 1151 socket. Ai ofron katër bërthama fizike (4 threads), frekuenca e tij është 3.6 GHz deri në 4.2 GHz në mënyrë Turbo. Gjithashtu, ai ofron 6 MB SmartCache dhe një proces prodhimi 14 nm është përdorur për ta krijuar atë. Ai mbështet memorien DDR4 2400 MHz dhe ka mbështetje PCI-Express 3.0. TDP e deklaruar nga prodhuesi është 65W.

Procesor Intel Core i3-9100F


Memorie operative RAM ADATA XPG SPECTRIX D41 8GB DDR4 3000, tungsten

XPECT SPECTRIX D41 DDR4 RGB kombinon performancën unike dhe ndriçimin interesant RGB për t'i dhënë kompjuterit tuaj një përmirësim të vlefshëm. SPECTRIX D41 mundëson lojëra pa pengesa, të shpejta dhe overclocking - të gjitha këto me platformat Intel X299 dhe AMD AM4 / Ryzen.

Flash me ndriçim RGB

Shfaqja e SPECTRIX D41 është frymëzuar nga mburojat mesjetare. Ftohësi metalik ka karakteristika dalluese që simbolizojnë performancën e saj të lartë. Në krye të saj është e ekspozuar një LED RGB dritë që ndriçon pakufi në ngjyrat tuaja të zgjedhura. Ekzistojnë dy opsione të ngjyrave në modulin SPECTRIX D41 - kuqërremtë dhe gri të titanit.

Personalizoni elegancën tuaj

Përshtateni përvojën tuaj të lojrave me efektet e ndriçimit të programueshëm. Ju mund të vendosni impulse të lehta, pulsim, mund të ndryshoni intensitetin e dritës dhe më shumë. Aplikimi XPG RGB Sync është i lehtë për t'u përdorur. Nëse tashmë keni softuer ekzistues të kontrollit të ndriçimit të RGB nga një prodhues kryesor i motherboard, mund ta përdorni (GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, ASUS AURA, ASRock RGB LED)

Cilësia me të cilën mund të mbështetesh

SPECTRIX D41 përdor vetëm qarqe të integruara me cilësi të lartë që janë përzgjedhur rigorozisht për të siguruar besueshmëri dhe qëndrueshmëri. Ajo është e pajisur me një ftohës të dizajnit unik, i cili ofron një cilësi më të lartë të transmetimit të sinjalit, duke siguruar gjithashtu stabilitet më të madh.

Vetitë kryesore

Është një set modulesh të memorieve me cilësi të lartë dhe të shpejta DDR4 me kapacitet 8 GB dhe frekuencë 3000 MHz. Ata kanë pulsimin CL16 në një tension 1,35V. Mbështesin procesorët modern AMD dhe Intel. Janë të pajisur me ndriçim RGB LED dhe një ftohës interesant. Mbështet Intel XMP 2.0.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kartelë grafike Gainward GTX 1650 Pegasus, 4GB GDDR5

Kjo është një kartelë grafike e lojës me performancë të lartë. Kjo ju lejon të luani realitetin virtual. Kërkon një slot PCIe 3.0 x16 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori grafik përdor arkitekturën Turing. Ajo siguron një frekuencë deri në 1665 MHz (rritje). Kartela ofron 4 GB memorie GDDR5, si dhe memorie 128-bit bus. Ka 1x lidhës HDMI dhe 1x lidhës DVI-D. Ndër teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura kartela ofron: OpenGL 4.5, DirectX 12, VR Ready, NVIDIA Ansel dhe NVIDIA G-SYNC.Disk Addlink S20, SSD, 120GB

Addlink sjell në treg diskun S20 me kapacitet prej 120GB. Ky disk përdorë teknologjinë më të fundit 3D NAND dhe ofron lexim të të dhënave me shpejtësi deri në 510MB/s dhe shkrimi deri në 400 MB/s. Disku vjen me format 2.5" dhe operon me sisteme operative Windows, Mac OS apo Linux.
Burim energjie 1stCool White Storm 550W

Ky burim energjie ka efikasitet 85%, kapacitorë 105° C, mbrojtje të qarkut të shkurtë, mbrojtje të plotë për OVP, OCP, OPP, SCP, UVP, ftohës të pazhurmshëm hidraulik 12-14 cm dhe kapacitet 550 W.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Vlerësimet

Detajet teknike

Çip grafik:
GeForce GTX 1650
Frekuenca e memories RAM [MHz]:
3000
Frekuenca e procesorit [MHz]:
3600
Fuqia:
500W
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 9-të
Kapaciteti i diskut SSD [GB]:
120
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories operative [GB]:
8
Latenca CAS [CL]:
CL16
Lloji i diskut:
SSD
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Lloji i pllakës:
Micro-ATX
Modeli i procesorit:
Intel Core i3-9100F
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
NVIDIA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE