Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mini PC Acer Chromebox CXI3, Intel Celeron 3867U, 4GB RAM, 32GB SSD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
254335
Bluetooth:
V4.2
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
151
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Slot për memorie:
1 (0 volných)

Si të porosisim në Gjirafa50?

288.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Compact Chrome PC, paraqet performancë të shkëlqyer për madhësinë e saj, të aftë për menaxhimin e programeve të zakonshme të zyrës dhe multimedias. Një kompjuter që punon me sistemin operativ Google Chrome OS siguron të gjitha tiparet e nevojshme që ju presin nga kompjuteri juaj për aplikacione për zyrë, shfletim në internet, riprodhim video ose projekte komerciale. E gjithë kjo në një dizajn për të ju kursyer hapësirë. Fuqia e Chromebox CXI3 është mundësuar nga procesori Intel i avancuar, i cili, i kombinuar me memorie dhe grafikë të mjaftueshme, do të lejojë që kompjuteri të përdoret për multimedia të zakonshme dhe ngarkesa pune, duke përfshirë edhe shumëfishimin. Acer Chromebox CXI3 përdor procesorin dy bërthamor, Intel Celeron 3867, i cili vepron në një frekuencë prej 1.8 GHz. Procesori plotësohet me 4 GB memorie DDR4 (slot). Për të dhënat e përdoruesit është projektuar një hard disk me kapacitet 32 GB M.2 SSD. Prodhimi i imazhit për lidhje me monitor ofrohet nga kartela grafike, Intel HD Graphics. Ndërfaqet e rrjetit përfaqësohen nga Gigabit Ethernet, WiFi dhe Bluetooth 4.2. Ka edhe porte të mjaftueshme USB (duke përfshirë Tipin-C me mbështetje për DisplayPort), një lexues kartash dhe HDMI. Ky model i mini kompjuterit personal lejon ta montoni përmes mbajtësve opsionale VESA në pjesën e pasme të disa televizorëve ose monitorëve, për t'ju kursyer sa më shumë hapësirë në tavolinën tuaj të punës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.2
Drive optik:
Jo
EAN:
4710180269024
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
148.5
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
32
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
DT.Z11EC.001
Lansuar:
15. 2. 2019
Lartësia [mm]:
40
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
32
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Prodhuesi:
Acer
RJ-45:
Sistemi operativ:
Google Chrome OS
Slot për memorie:
1 (0 volných)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia [mm]:
151
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE