Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mini PC UMAX U-Box N41, i zi

Kodi i produktit:
276861
Besueshmëria:
100 %
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Trashësia mm:
140
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

193.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një mini PC të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur UMAX. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe po ashtu mëse kompakt. Ofron performancë të lartë dhe njëkohësisht dallohet me fuqizim nga procesori mëse adekuat Intel Celeron. Dallohet me memorie 4 GB të llojit DDR4 si edhe porte të mjaftueshme për konektim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.0
Drive optik:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Gemini Lake - gjenerata e 6-të
Gjerësia mm:
30
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
4
Kapaciteti i SSD-së GB:
64
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 600
Kodi:
UMM210N41
Lansuar:
30. 11. 2019
Lartësia mm:
140
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme GB:
64
Modeli i procesorit:
N4100(1.1/2.4GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Pesha kg:
0.29
Prodhuesi:
Umax
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
140
VGA D-Sub:
Vendi i origjinës:
Czechia

Bashkangjitja Mini PC UMAX U-Box N41 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE