Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mini PC Zotac ZBOX CI640, pa memorie, pa disk, Core i5, Graphics 620, i zi

Kodi i produktit:
255731
Bluetooth:
V4.2
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Ueb-i i prodhuesit:
Zotac.com
Trashësia [mm]:
129
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac

Si të porosisim në Gjirafa50?

527.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuterët mini Zotac ZBOX karakterizohen nga kompaktësia e tyre dhe shpenzimin minimal të energjisë duke siguruar performancë maksimale. Zotac ZBOX CI640 nano është një procesor 4-core Intel Core i5-8250U gjenerata e 8-të që shkon nga 1.6 GHz deri në 3.4 GHz në modalitetin TurboBoost dhe mbështet HyperThreading me deri në dy procese të njëkohësisht. Kompjuteri nuk është i pajisur me memorie, por ju keni 2 lojëra elektronike SODIMM DDR4-2400 / 2133 që mund të ruajnë deri në 32 GB memorie. Për ruajtje, ju do të keni një hard disk të lirë 2.5 "SSD / HDD SATA 6.0Gbps, me një kartë Intel UHD Graphics të integruar për prodhimin e videos. Karakteristikat përfshijnë 2 lidhës Gigabit Ethernet, USB me përparësi të tipit USB të tipit C, 5 porta USB 3.0 / 3.1 Gjenerali 1, lexues letrash, Bluetooth WiFi Bluetooth 4.2 Monitor mund të lidhet përmes HDMI dhe DisplayPort, dhe vjen pa sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.2
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
4895173616600
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
204
HDMI:
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
ZBOX-CI640NANO-BE
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia [mm]:
68
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Prodhuesi:
Zotac
RJ-45:
Sistemi operativ:
Jo
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia [mm]:
129
Ueb-i i prodhuesit:
Zotac.com
USB-C:

Bashkangjitja Mini PC Zotac ZBOX CI640 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE