Mini PC Zotac ZBOX CI640, pa memorie, pa disk, Core i5, Graphics 620, i zi

Kodi i produktit:
255731
Bluetooth:
V4.2
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Ueb-i i prodhuesit:
Zotac.com
Trashësia [mm]:
129
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac

Si të porosisim në Gjirafa50?

527.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.2
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
204
HDMI:
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
ZBOX-CI640NANO-BE
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia [mm]:
68
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Prodhuesi:
Zotac
RJ-45:
Sistemi operativ:
Jo
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia [mm]:
129
Ueb-i i prodhuesit:
Zotac.com
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE