Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Intel NUC 7i7BNHX1, Intel Core i7, 16GB Intel Optane Cache, Intel Iris Plus Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
228212
Bluetooth:
Lloji i hard diskut:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com
Trashësia [mm]:
115
Thunderbolt:

Si të porosisim në Gjirafa50?

544.50 
Ju kurseni : 59.00   (11%)
485.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Intel prezanton gjeneratën e ardhshme të grupeve kompjuterike të Compaq NUC Series. Me të, ajo përpiqet të dëshmojë se edhe më kompakte ofrojnë energji të mjaftueshme për përdorim multimedial dhe aplikacione të zakonshme për zyra. Kompjuteri është i pajisur me një procesor të fuqishëm Intel 7, që e bën të përshtatshëm jo vetëm për shtëpitë, por edhe për zyrat dhe shkollat. Ky mini kompjuter sidomos do t'i kënaqë ata që nuk kanë hapësirë ??të mjaftueshme rreth tyre për një kompjuter desktop klasik. Shijoni performancën e përsosur në pakon mini. Mini-kompjuter Intel NUC 7i7BNHX1 është i bazuar në procesorin Intel Core i7-7567U, i cili ka teknologji HyperThreading për një shumëfishim të duhur me aftësinë për të trajtuar deri në dy procese njëkohësisht në një bazë dhe vepron në një frekuencë prej 3.5 GHz ose deri në 4 GHz në TurboBoost. Kompjuteri nuk është i pajisur me memorie (2 DDR4 1.2V SO-DIMM deri në 32GB 2133 MHz të disponueshëm), por tashmë është i pajisur me një shpejtësi Intel Intel Optane prej 16GB. Ju gjithashtu mund të zgjidhni hard drive tuaj për të cilën një 2.5 "slot është gati. Kompjuteri është i pajisur me një kartë grafike të integruar Intel Iris Plus Graphics. PC gjithashtu përfshin 4x USB 3.0 / 3.1 Gen 1, USB 3.1 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (me mbështetje DisplayPort), HDMI 2.0, Gigabit Ethernet, dalje audio, lexues i kartës së memories, Wi-Fi, Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive optik:
Jo
EAN:
5032037101325
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
111
HDMI:
Intel Optane [GB]:
16+
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics
Kodi i prodhuesit:
BOXNUC7i7BNHX1
Lartësia [mm]:
51
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
Jo
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Modeli i procesorit:
7567U(3.5/4GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Hiri
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Prodhuesi:
Intel
Sistemi operativ:
Jo
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
115
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter Intel NUC 7i7BNHX1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE