Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M720s SFF, Intel Core i5, 8GB RAM, 1TB HDD, Intel UHD Graphics 630, i zi

Kodi i produktit:
282444
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
6
Mini dhe nettop PC:
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

598.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lenovo ThinkCentre M720q SFF është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i5-8400 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics 630 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (4x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x 3.1 / 3.2 Gen 2 dhe 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-C) si dhe portet DisplayPort e portet e audios, dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro. Përfshin tastierë dhe maus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
0192940509566
Energjia elektrike maksimale W:
180
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
92.5
Intel Optane GB:
16
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Kodi:
10ST003SMC
Lansuar:
4. 3. 2020
Lartësia mm:
343,5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme GB:
1000
Mini dhe nettop PC:
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
6
Port COM:
Prodhuesi:
Lenovo
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
4 (3 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
290,5
VGA D-Sub:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE