Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M75s-1 SFF, AMD Ryzen 3, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon RX Vega 8

Kodi i produktit:
282465
Besueshmëria:
100 %
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Trashësia mm:
290,5
Slot për memorie:
4 (3 të lirë)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

507.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lenovo ThinkCentre M75s-1 SFF është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh AMD Ryzen 3-3200G i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike AMD Radeon RX Vega 8 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka DVD ± RW, një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (2x 2.0, 4x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x 3.1 / 3.2 Gen 2) si dhe portet DisplayPort e portet e audios, dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro. Ka tastierë dhe maus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale W:
180
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 3-të
Gjerësia mm:
343,5
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
AMD Radeon RX Vega 8
Lansuar:
4. 3. 2020
Lartësia mm:
92.5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Mini dhe nettop PC:
Modeli i procesorit:
3200G(3.6/4GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Pesha kg:
6
Port COM:
Prodhuesi:
Lenovo
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
4 (3 të lirë)
Trashësia mm:
290,5
VGA D-Sub:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE