Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M75s-1 SFF, AMD Ryzen 5, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon 520, i zi

Kodi i produktit:
288992
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
3600(3.6/4.2GHz 6 bërthama / 12 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

699.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri Lenovo ThinkCentre M75s SFF është i pajisur me një procesor 6-bërthamor AMD Ryzen 5 PRO 3600, i cili përmban teknologjinë SMT për shumëfishim më të butë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme dhe funksionon me frekuencë prej 3.6 GHz ose deri në 4.2 GHz në modalitetin TurboBoost. Ai ka 8 GB memorie RAM të llojit DDR4 në dispozicion për punën e tij (1 modul / 4 slote). Hard disku 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe Opal do të përdoret për të ruajtur të dhënat dhe aplikacionet, si dhe ekziston një disk optik DVD ± RW. Përpunimi i figurës sigurohet nga kartela grafike AMD Radeon 520 me 2 GB memorie GDDR5. Lidhja kabllore Gigabit Ethernet siguron lidhjen e nevojshme të rrjetit. Pajisjet përfshijnë mjaft porte USB (2x 2.0, 4x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x 3.1 / 3.2 Gen 2), 2x DisplayPort, VGA, lexues të kartës së memories, portë serike dhe lidhës audio. Ky model vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro. Paketa gjithashtu përfshin një tastierë dhe maus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
0194552318079
Energjia elektrike maksimale W:
180
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 3-të
Gjerësia mm:
343,5
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
2048
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
AMD Radeon 520
Kodi:
11AV0002MC
Lansuar:
30. 5. 2020
Lartësia mm:
92.5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5 Pro
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
3600(3.6/4.2GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2
Pesha kg:
6
Port COM:
Prodhuesi:
Lenovo
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
4 (3 të lirë)
Trashësia mm:
290,5
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo ThinkCentre M75s-1 SFF edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE