Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Apple Mac mini, i5, 1.4GHz, 4GB, 500GB HDD, i bardhë

Kodi i produktit:
162066
Bluetooth:
Lloji i hard diskut:
HDD
Thunderbolt:
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Apple Mac OS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
608.50 
Ju kurseni : 55.00   (9%)
553.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjenerata e re e Mac mini është e bazuar në procesorët Intel Core i5 të cilët japin një performancë më të lartë se gjenerata e kaluar. Ky model është i pajisur me procesor dy bërthamësh që operon në frekuencat TurboBoost prej 1.4Ghz deri në 2.7 GHz. Gjithashtu ka 4GB Ram memorie të tipit DDR3 që operon në frekuencë 1600 MHz. Kapaciteti për ruajtjen e të dhënave është 500 GB HDD dhe ka teknologjitë GLAN dhe WLAN, 4 porte USB 3.0, lexuesin e kartelave SDXC dhe HDMI.Punon me sistem operativ Mac OS Yosemite dhe ka dimensione prej 19.7 x 19.7 x 3.6 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive optik:
Jo
EAN:
888462093347
Energjia elektrike maksimale [W]:
85
Frekuenca e memories [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të
Gjerësia [mm]:
197
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
MGEM2CS/A
Lansuar:
18 Tetor 2014
Lartësia [mm]:
36
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5 (Haswell/gjenerata 4)
Memorie e brendshme [GB]:
500
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
1,19
Prodhuesi:
Apple
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5 400
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
197

Bashkangjitja Kompjuter Apple Mac mini edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE