Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HP 260 G3 DM, Intel Core i3, 4GB DDR4, 128GB SSD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
249758
Besueshmëria:
88 %
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia mm:
175
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Prodhuesi:
HP

Si të porosisim në Gjirafa50?

373.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompjuterët e serisë HP 260 G3 Mini janë desktopë kompaktë që plotësojnë nevojat tuaja të përditshme, ndërsa ofrojnë kapacitete të bollshme për rritje të mëtejshme. Mbyllja kompakte e Mini PC e dizajnuar në mënyrë profesionale, siguron një akses të lehtë në porte, slote dhe slote që janë pozicionuar në mënyrë që ato të jenë gjithnjë të lehta. Portet e përparme USB ofrojnë një gamë të gjerë të lehtësive të mediave dixhitale, dhe transferimet e shpejta të të dhënave dhe lidhësit audio sigurojnë lidhje të shpejtë për kufjet dhe mikrofonin. Seti përfshin porte USB 3.0 / 3.1 Gen 1, të cilat kanë një shkallë më të lartë transferimi sesa portet USB 2.0, e cila është veçanërisht e dobishme kur lidh ruajtje më të mëdha të të dhënave. Ky HP 260 G3 Mini është i pajisur me një procesor 2.7 GHz Intel Core i3-7130U dhe teknologji HyperThreading për multitasking më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese për bazë. Memoria DDR4 ka një kapacitet 4 GB (1 modul / 2 slote). Sistemi, të dhënat dhe aplikacionet janë të dizajnuara për 128 GB M.2 SSD PCIe NVMe dhe në këtë rast asnjë disk optik nuk është i pranishëm. Prodhimi i grafikëve sigurohet nga lidhësit Intel HD Graphics me lidhësit HDMI dhe VGA. Të dy karta e zërit dhe kartela e rrjetit gigabit janë të integruara. Për lidhjen e pajisjeve të jashtme ose pajisjeve të tjera, ka mjaft porte USB (2x USB 2.0 dhe 4x USB 3.0 / 3.1 Gen 1), një port serik dhe një prizë e kombinuar e kufjeve / mikrofonit. Tastiera dhe mausi janë të përfshirë. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
88 %
Drive optik:
Jo
EAN:
45544654653245656
Energjia elektrike maksimale W:
65
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia mm:
177
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
5BM35EA
Lansuar:
23. 11. 2018
Lartësia mm:
34
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
7130U(2.7GHz 2 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Pesha kg:
1.25
Port COM:
Prodhuesi:
HP
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Trashësia mm:
175
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Kompjuter HP 260 G3 DM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE