Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP 260 G3 DM, Intel Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics 620, i zi

Kodi i produktit:
252355
Drive optik:
Jo
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
175
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Prodhuesi:
HP

Si të porosisim në Gjirafa50?

489.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP 260 Series G3 Mini PC janë kompakt që plotësojnë nevojat tuaja të përditshme duke ofruar kapacitetin për t'u rritur. Ajo ofron një raport të shkëlqyeshëm të çmimeve / performancës për përdorim në zyra dhe biznes. Me HP 260 G3 Mini, ju mund të krijoni një zgjidhje të përballueshme për biznesin tuaj. Ky HP 260 G3 Mini është i pajisur me një procesor Intel Core i3-7130U 2-core 2,7 GHz dhe HyperThreading për një shumëfishim të duhur me deri në dy procese të njëkohshme për bazë. Memoria e përdorimit DDR4 ka një kapacitet prej 4 GB 1 modul/2 slote). Një hard disk me kapacitet 128 GB M.2 SSD PCIe NVMe është projektuar për sistem, të dhëna dhe aplikacione, dhe nuk ka asnjë disk optik. Prodhimi i grafikut sigurohet nga Intel HD Graphics me lidhje HDMI dhe VGA. Karta e zërit, karta e rrjetit gigabit dhe teknologjia e rrjetit WiFi janë të integruara dhe Bluetooth 4.2. Për të lidhur me pajisje të jashtëm ose pajisje të tjera, ekzistojnë mjaft porte USB (2x USB 2.0 dhe 4x USB 3.0 / 3.1 Gen 1), një port serial dhe një lidhje të kombinuar të kufjeve / mikrofonit. Përfshirë tastiera dhe miu. Kompjuteri vjen me Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
177
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 620
Kodi:
5QN02ES
Lansuar:
18. 1. 2019
Lartësia [mm]:
34
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
7130U(2.7GHz 2 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
1.25
Prodhuesi:
HP
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Trashësia [mm]:
175
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter HP 260 G3 DM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE