Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP EliteDesk 800 G4, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
243616
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
175
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

968.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 80.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP EliteDesk 800 është kompjuter me dizajn kompakt që brenda vetes mban teknologji moderne për t'ju sjellur performancë të lartë, menaxhim dhe siguri të plotë si dhe mundësi për zgjerim të mëtutjeshëm. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i5-8500T i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 i cili komibnohet me kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur performancë të shpejtë kompjuterike në hapjen e të gjitha aplikacioneve dhe programeve të nevojshme. Pos kësaj, produkti mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB (3x USB 3.0 / 3.1 Gen 1, 3x USB 3.1 Gen 2, 1x USB Type-C), portet DisplayPort, konektorët për audio, funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro dhe në pako me të vjen edhe një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
1930153341370
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
177
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphic
Kodi i prodhuesit:
4KV76EA
Lansuar:
8. 9. 2018
Lartësia [mm]:
34
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8500T(2.1/3.5GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3+
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
3+
Pesha [kg]:
0.96
Prodhuesi:
HP
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
175
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter HP EliteDesk 800 G4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE