Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HP ProDesk 400 G4, Intel Core i3, 4GB RAM, 500GB HDD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
243594
DisplayPort:
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
175
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

403.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HP ProDesk 400 G4 është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i3-8100T i cili kombinohet me 4GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 500GB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (2x USB 2.0 dhe 4x USB 3.0 / 3.1 Gen 1 ) si dhe portet DisplayPort e portet e audios, funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro dhe në pako përfshihet një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
1925459907450
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
177
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphic
Kodi i prodhuesit:
4CZ95EA
Lansuar:
8. 9. 2018
Lartësia [mm]:
34
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme [GB]:
500:!
Modeli i procesorit:
8100T(3.1GHz 4 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
1.25
Prodhuesi:
HP
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Trashësia [mm]:
175
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter HP ProDesk 400 G4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE