Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP ProDesk 400 G5 MT, Intel Core i7, 8GB RAM, 1TB HDD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
243617
DisplayPort:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Trashësia [mm]:
274
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

854.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 71.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP ProDesk 400 G4 është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7-8700 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (2x USB 2.0 dhe 4x USB 3.0 / 3.1 Gen 1 ) si dhe portet DisplayPort e portet e audios, funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro dhe në pako përfshihet një tastierë dhe maus USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
1925459991442
Energjia elektrike maksimale [W]:
310
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
170
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphic
Kodi i prodhuesit:
4CZ67EA
Lansuar:
8. 9. 2018
Lartësia [mm]:
338
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8700(3.2/4.6GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
5,47
Prodhuesi:
HP
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Trashësia [mm]:
274
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter HP ProDesk 400 G5 MT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE