Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M625q Tiny, AMD E-Series, 4GB RAM, AMD Radeon R2 series, 32GB SSD

Kodi i produktit:
282424
Besueshmëria:
100 %
Lloji i procesorit:
AMD E-Series
Trashësia mm:
179
Slot për memorie:
1 (0 volných)
Sistemi operativ:
Jo, caktohet përmes tastit RGB

Si të porosisim në Gjirafa50?

187.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lenovo ThinkCentre M625q Tiny është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 2 bërthamësh AMD E2-9000e i cili kombinohet me 4GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike AMD Radeon R2 series për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 32GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike (3x 2.0, 3x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1) si dhe portet DisplayPort e portet e audios, dhe funksionon pa sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
0192563737339
Energjia elektrike maksimale W:
65
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Stoney Ridge - gjenerata e 7-të
Gjerësia mm:
182,9
Kapaciteti i memories GB:
4
Kapaciteti i SSD-së GB:
32
Kartë grafike:
Seritë AMD Radeon R2
Kodi:
10TL0011MC
Lansuar:
4. 3. 2020
Lartësia mm:
34,5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD E-Series
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme GB:
32
Mini dhe nettop PC:
Modeli i procesorit:
E2-9000(1.8/2.2GHz 2 bërthama / 2 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
3
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Pesha kg:
1.3
Prodhuesi:
Lenovo
RJ-45:
Sistemi operativ:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Slot për memorie:
1 (0 volných)
Trashësia mm:
179
VGA D-Sub:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE