Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M720q Tiny, Intel Core i5, 8GB RAM, 500GB HDD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
246637
Bluetooth:
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Memorie e brendshme GB:
500
Modeli i procesorit:
8400T (1.7/3.3GHz 6jader/6vláken)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

682.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 56.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
0192940528376
Energjia elektrike maksimale W:
65
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
179
HDMI:
Intel Optane GB:
16+
Kapaciteti i memories GB:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphic
Kodi:
10T7006UMC
Lansuar:
11. 10. 2018
Lartësia mm:
34,5
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme GB:
500
Modeli i procesorit:
8400T (1.7/3.3GHz 6jader/6vláken)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha kg:
1,32
Prodhuesi:
Lenovo
Rotullimet e hard diskut rpm:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia mm:
182,9
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo ThinkCentre M720q Tiny edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE