Kompjuter Lenovo ThinkCentre M720q Tiny, Intel Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
246634
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Trashësia [mm]:
182,9
TPM:
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

499.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
0192651868297
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
179
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphic
Kodi i prodhuesit:
10T7004LMC
Lansuar:
11. 10. 2018
Lartësia [mm]:
34,5
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
8100T(3.1GHz 4 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3+
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
1,32
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
182,9
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE