Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M720q Tiny, Intel Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
246634
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Trashësia [mm]:
182,9
TPM:
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

499.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri M720q Tiny nga Lenovo vjen me një kasë shumë të ngjeshur e cila ka kapacitet të brendshëm 1 litër. Kompjuteri përbëhet nga Procesori Intel Core i3-8100T, 4GB RAM, 128GB SSD memorie të brendshme e cila ju jep shpejtësinë dhe kapacitetin e duhur. Kompjuteri përmban grafika nga Intel UHD, GLAN, WiFi ac, Bluetooth, USB 3.0/3.1, DiplayPort, HDMI, Tastierë dhe Maus. Procesori vjen nga Intel Core i3-8100T me 4 bërthama dhe operon me 3.1GHz. Ai plotësohet nga 4GB RAM memorie DDR4. Memoria e brendshme ka kapacitet prej 128GB SSD M.2 Pcle NVMe. Pamjet e mrekullueshme në ekran mundësohen nga kartela grafike Intel UHD Graphics. Lidhja me internet mundësohet përmes Kabllos Ethernet apo përmes valëve WiFi ac. Ai ka mundësi lidhjeje me Bluetooth. Ai ka porta të mjaftueshme për USB 3.0 / 3.1 gjenerata 1, 3.1 gjenerata 2 dhe 3.1 Type-C. Ai përmban edhe portet për lidhje me altoparlantë apo kufje. Ky kompjuter vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
0192651868297
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
179
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphic
Kodi i prodhuesit:
10T7004LMC
Lansuar:
11. 10. 2018
Lartësia [mm]:
34,5
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
8100T(3.1GHz 4 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3+
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
1,32
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
182,9
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter Lenovo ThinkCentre M720q Tiny edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE