Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M720q Tiny + Microsoft Office 2019, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, UHD, i zi

Kodi i produktit:
285215
DisplayPort:
PC për lojëra:
Mini dhe nettop PC:
Modeli i procesorit:
9400T(1.8/3.4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

811.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lenovo ThinkCentre M720q Tiny është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i5-9400T i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike ((3x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x 3.1 / 3.2 Gen 2 and 1x USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1) si dhe portet DisplayPort e portet e audios. Funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro dhe në pako përfshihet një tastierë, një maus USB dhe Microsoft Office 2019 Home and Business.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
0192330747196
Energjia elektrike maksimale W:
65
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
179
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 630
Kodi:
10T7S1FF00
Lansuar:
15. 4. 2020
Lartësia mm:
34,5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
2.5" SATA
Memorie e brendshme GB:
256
Mini dhe nettop PC:
Modeli i procesorit:
9400T(1.8/3.4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2
PC për lojëra:
Për zyrë:
Pesha kg:
1,32
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
TPM:
Trashësia mm:
182,9
USB-C:
Verzioni i Bluetooth:
V4.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE