Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mini kompjuter Intel NUC 10i7FNKPA, Intel Core i7, 8GB DDR4 RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
286396
Besueshmëria:
100 %
Për zyrë:
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve US-C 3.13.2 Gen 2:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

839.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 69.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mini kompjuteri Intel NUC Kit 10i7FNKPA bazohet në procesorin 6-bërthamor Intel Core i7-10710U, i cili punon me një frekuencë prej 1.1 GHz (deri në 4.7 GHz në modalitetin TurboBoost) dhe mbështet teknologjinë HyperThreading për shumëfishim më të qetë me aftësinë për të trajtuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme. Sistemi është i pajisur me 8 GB memorie operuese DDR4 (2 module / 2 slote DDR4 SODIMM). Në këtë rast, sloti M.2 është i pajisur me një hard disk 256 GB PCIe NVMe SSD. Prodhimi i videos sigurohet nga kartela grafike Intel UHD Graphics. Kompjuteri është i pajisur gjithashtu me 2x USB Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 2 (një me mbështetje Thunderbolt 3), 3x USB 3.1 / 3.2 Gen 2, HDMI 2.0a, lexues të kartave të memories, Gigabit Ethernet, lidhës audio, Wi-Fi ax dhe Bluetooth 5.0. Kompjuteri vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
EAN:
5032037172592
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
117
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
BXNUC10i7FNKPA2
Lansuar:
30. 4. 2020
Lartësia mm:
38
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Mini dhe nettop PC:
Modeli i procesorit:
10710U(1.1/4.7GHz 6jader/12vláken)
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve US-C 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Për zyrë:
Prodhuesi:
Intel
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Thunderbolt:
Trashësia mm:
112
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE