Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Dell Optiplex 3060 MT, Intel Core i5, 8GB RAM, 1TB HDD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
237712
DisplayPort:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
TPM:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

645.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DELL Optiplex 3060 MT është kompjuter i fuqishëm për çdo biznes apo zyrë. Dizajni profesional dhe i kualitetit të lartë mban teknologjinë më të fundit për t'ju mundësuar që të keni performancë solide, konsistente dhe stabile për çdo program tuajin. Produkti vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i5-8500 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur performancë të shpejtë kompjuterike dhe imazhe kristal të pastërta. Pos kësaj, kompjuteri mban 1TB HDD për ruajtjen e tëdhënave, ka një mori portesh USB (2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1), portet DisplayPort dhe HDMI, vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro, ka ngjyrë të zezë dhe në pako me të vjen një tastierë dhe maus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
260
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
154
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphic
Kodi:
3060-3374
Lansuar:
14. 6. 2018
Lartësia [mm]:
350
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8500(3/4.1GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
8
Prodhuesi:
Dell
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
TPM:
Trashësia [mm]:
274

Bashkangjitja Kompjuter Dell Optiplex 3060 MT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE