Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter LYNX Office, AMD Ryzen 3 Pro, 8GB RAM, 480GB SSD, AMD Radeon Graphics, i zi

Kodi i produktit:
293334
Besueshmëria:
100 %
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
RJ-45:
Prodhuesi:
LYNX

Si të porosisim në Gjirafa50?

577.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky kompjuter është i pajisur me procesor AMD Ryzen 3 Pro 4350U me 4 bërthama dhe vepron me frekuencë 3.8 GHz - 4.1 GHz. Ka memorie 8GB RAM DDR4 dhe për të dhëna dhe aplikacione ka në dispozicion 480GB SSD. Procesimi i imazheve bëhet përmes kartelës grafike AMD Radeon Graphics. Përfshin porte USB, DVI, VGA D-SUB, HDMI. Sistemi i tij operativ është Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
8591205717197
Energjia elektrike maksimale W:
200
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Renoir
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
480
Kartë grafike:
AMD Radeon Graphics
Kodi:
10462677
Lansuar:
22. 7. 2020
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 3 Pro
Lloji i SSD:
2.5" SATA
Memorie e brendshme GB:
480
Modeli i procesorit:
4350U(3.8/4.1GHz 4jádra/8vláken)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
6
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2
Prodhuesi:
LYNX
RJ-45:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Kompjuter LYNX Office edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE