Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter Acer Veriton ES2710G TWR, Intel COre i3, 4GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
249296
Drive optik:
DVD
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Trashësia [mm]:
320
TPM:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

508.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer Veriton E (ES2710G) është një kompjuter personal komplet i MicroTower nga Seria Profesionale Veriton. Ekziston një monitorim i sistemit intuitiv dhe aplikim Acer ProShield që zgjeron menaxhimin e të dhënave të përdoruesit dhe mbrojtjen e të dhënave. Veriton E gjithashtu mund të pajiset me një TPM. Acer Veriton E (ES2710G) kompakt desktop PC përmban një procesor 2-core Intel Core i3-7100 që përmban HyperThreading për më shumë ndërveprim me deri në 2 procese të njëkohshme për bazë dhe që veprojnë në 3.9 GHz. Ka një memorie 4 GB DDR4 (1 modul) në dispozicion për punën e saj. Disku i fortë SSD 128 GB është i disponueshëm për ruajtjen e të dhënave dhe aplikacioneve, plus një disk optik DVD ± RW. Përpunimi i imazhit ofrohet nga Intel HD Graphics. Kablli Gigabit Ethernet siguron lidhjen e nevojshme të rrjetit. Tiparet e gjithanshme përfshijnë mjaft USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1 portet, portin serial dhe lidhësit audio. Kompjuteri vjen me Windows 10 Pro. Gjithashtu janë përfshirë tastierë USB me miun optik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
4713883795142
Energjia elektrike maksimale [W]:
220
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
165
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
DT.VQEEC.033
Lansuar:
16. 11. 2018
Lartësia [mm]:
340
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
7100 (3.9GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
8
Port COM:
Prodhuesi:
Acer
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
TPM:
Trashësia [mm]:
320
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter Acer Veriton ES2710G TWR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE