Kompjuter Acer Veriton ES2710G TWR, Intel COre i3, 4GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
249296
Drive optik:
DVD
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Trashësia [mm]:
320
TPM:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

508.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
4713883795142
Energjia elektrike maksimale [W]:
220
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
165
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
DT.VQEEC.033
Lansuar:
16. 11. 2018
Lartësia [mm]:
340
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
7100 (3.9GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
8
Port COM:
Prodhuesi:
Acer
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
TPM:
Trashësia [mm]:
320
VGA [D-Sub]:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE