Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter CZC PC Paladin GC200, AMD Ryzen 5 2600, 16GB RAM, 240GB SSD + 2TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti, i zi

Kodi i produktit:
242328
DisplayPort:
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
USB-C:
Trashësia [mm]:
450
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

1155.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 96.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Paladin GC200 është kompjuteri i përsosur për t'ju japur kontroll në çdo betejë virtuale. Kompjuteri vjen i pajisur me prceosorin 6 bërthamësh AMD Ryzen 5 2600 i cili kombinohet me 16GB RAM të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti me 8GB memorie dhe Asus ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING për t'ju sjellur performancë jashtëzakonisht të shpejtë me mundësi të hapjes së çdo videoloje. Pos kësaj, kompjuteri mban 240GB SSD dhe 2TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori porte USB 2.0, 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe 3.1 Gen 2, mban burimin e energjisë Be quiet! System Power 9 me fuqi 600W dhe efiçiencë 80Plus Bronze si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
Jo
DVI:
Energjia elektrike maksimale [W]:
600
Frekuenca e memories [MHz]:
2933
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Pinnacle Ridge - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
200
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
8192
Kapaciteti i memories [GB]:
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti
Lansuar:
15. 9. 2018
Lartësia [mm]:
455
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
2 240
Modeli i procesorit:
2600(3.4/3.9GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Prodhuesi:
CZC.cz
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Trashësia [mm]:
450
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter CZC PC Paladin GC200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE