Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter CZC PC Squire GC103, Intel Core i3, 8GB RAM, 1TB HDD + 120GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, i zi

Kodi i produktit:
244562
DisplayPort:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Trashësia [mm]:
415
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

639.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PC Squire GC103 është kompjuteri i përsosur për t'ju futur në botën e videolojërave. I pajisur me teknologji moderne përbrenda një kase kompakte dhe me dizajn modern ju do të keni performancë jashtëzakonisht të shpejtë kompjuterike në çdo moment. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i3-8100 i cili kombinohet me 8GB memorie të llojit DDR4 si dhe kartelë grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti me 4GB memorie GDDR5 për t'ju sjellur performancë që ju mundëson të luani videolojëra në konfigurimet më të larta. Pos kësaj, kompjuteri mban 1TB HDD dhe 120GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori porte USB 2.0, 3.0 / 3.1 Gen 21 dhe 3.1 Gen 2 Type-A, portin Intel Gigabit Ethernet si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
DVD
DVI:
Energjia elektrike maksimale [W]:
400
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
185
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Kodi i prodhuesit:
Squire GC103
Lansuar:
12. 9. 2018
Lartësia [mm]:
450
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
1120
Modeli i procesorit:
8100(3.6GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
5
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Prodhuesi:
CZC.cz
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Trashësia [mm]:
415
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter CZC PC Squire GC103 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE