Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Dell Alienware Aurora R11, Intel Core i9, 32GB RAM, 2TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2080 Super, i bardhë

Kodi i produktit:
295154
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

3675.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 306.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky kompjuter i bardhë ndërrthurr një varg tiparesh të përkryera teknologjike për performancë të shkëlqyeshme. Është i pajisur me procesor të fuqishëm me 10 bërthama Intel Core i9 10900KF dhe ka frekuencë veprimi 3.7 GHz - 5.3 GHz. Ofron memorie 32 GB ndërsa për të dhëna dhe aplikacione ka në dispozicion 2TB SSD. Përpunimi i imazheve bëhet përmes kartelës grafike NVIDIA GeForce RTX 2080 Super. Lidhet me pajisje përmes konektorëve USB. Ka sistem operues Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Kompjuter Dell Alienware Aurora R11 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE