Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Dell Vostro 3670 MT, Intel Core i7, 8GB RAM, 128GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
248762
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Trashësia [mm]:
294,4
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

1132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 94.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni Dell Vostro 3670 MT të besueshëm dhe të fuqishëm për biznesin tuaj. I projektuar mirë me ndërtim të qëndrueshëm, përfundim me cilësi të lartë, komponente të zgjedhura me kujdes, garantojnë një investim të mirë. Vostro 3670 MT është ideal për zyra dhe operacione të besueshme të biznesit. Kompakt me një procesor gjashtë bërthamësh Intel Core i7-8700 që përmban HyperThreading me frekuencë 3,2 GHz deri në 4,6 GHz në modalitetin TurboBoost . Ka 8 GB DDR4 (1 modul / 2 slots) të disponueshme për punën e saj. 128 GB SSD dhe 1 TB HDD janë në dispozicion për të ruajtur të dhënat dhe aplikacionet. Ekziston edhe një makinë optike DVD ± RW. Përpunimi i imazhit ofrohet nga karta grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5. Përfshinë USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 portet Gen 1 dhe daljet video, lexuesin e kartelës së memories, lidhësit Bluetooth ose audio, dhe Wi-Fi. Ky model vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro. Gjithashtu janë përfshirë tastierë USB dhe një maus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive optik:
DVD
EAN:
5397184185544
Energjia elektrike maksimale [W]:
240
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
154
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
03X7G
Lansuar:
7. 11. 2018
Lartësia [mm]:
353
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8700(3.2/4.6GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
5.9
Prodhuesi:
Dell
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Trashësia [mm]:
294,4
VGA [D-Sub]:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE