Kompjuter Dell Vostro 3670 MT, Intel Core i7, 8GB RAM, 128GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
248762
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Trashësia [mm]:
294,4
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

1132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 94.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive optik:
DVD
EAN:
5397184185544
Energjia elektrike maksimale [W]:
240
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
154
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
03X7G
Lansuar:
7. 11. 2018
Lartësia [mm]:
353
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8700(3.2/4.6GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
5.9
Prodhuesi:
Dell
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Trashësia [mm]:
294,4
VGA [D-Sub]:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE