Kompjuter HAL3000 Enterprice 200GE, AMD Athlon 200G, 4GB RAM, 240GB SSD, AMD Radeon Vega 3, i zi

Kodi i produktit:
249029
Drive optik:
DVD
Lloji i hard diskut:
SSD
Sistemi operativ:
Jo
Prodhuesi:
HAL3000
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

275.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
8592457149187
Energjia elektrike maksimale [W]:
350
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Raven Ridge - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
180
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
AMD Radeon Vega 3
Kodi:
PCHS2300
Lansuar:
10. 11. 2018
Lartësia [mm]:
410
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Athlon
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
240
Modeli i procesorit:
Athlon 200GE(3.2GHz 2jádra/4vlákna)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
3+
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Prodhuesi:
HAL3000
Sistemi operativ:
Jo
Trashësia [mm]:
410

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE