Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HAL3000 Enterprice 200GE, AMD Athlon 200G, 4GB RAM, 240GB SSD, AMD Radeon Vega 3, i zi

Kodi i produktit:
249029
Drive optik:
DVD
Lloji i hard diskut:
SSD
Sistemi operativ:
Jo
Prodhuesi:
HAL3000
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

275.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HAL3000 Enterprice 200GE është një kompjuter i fortë për përdorim në zyrë ose në shtëpi. Platforma moderne AMD do t'ju japë fuqi të mjaftueshme për aplikacionet e zakonshme të zyrës për të punuar me dokumente, prezantime, pët të shfletuar internetin, për të luajtur video dhe për të parë fotografi. Baza e këtij seti është pllaka ASRock A320M-HDV me AMD A320 chipset që paraqet një procesor 2-core AMD Athlon 200GE, clocked në 3.2 GHz dhe mbështet SMT për shumëfishim të performancës me aftësinë për të përpunuar deri në dy procese njëkohësisht për bazë. Procesori plotësohet edhe me 4 GB DDR4 Kingston 2666 MHz. Prodhimi video ofrohet nga karta grafike AMD Radeon Vega 3 me HDMI, DVI dhe VGA outputs. Një hard disk 240 GB SSD është dizajnuar për të dhënat dhe aplikacionet tuaja Kingston A400. Ekziston edhe një disk optik DVD ± RW. Ju gjithashtu keni shumë porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1, lidhje audio dhe një lidhje të rrjetit Gigabit Ethernet. Të gjitha pjesët elektronike janë të ruajtura në një kasë kompjuteri Porte B17, e cila është mundësuar nga një burim 350W i SilentiumPC Elementum E2. Gjithashtu përfshin një tastierë Genius Slimstar C130 dhe një maus. Asambleja transportohet pa sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
8592457149187
Energjia elektrike maksimale [W]:
350
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Raven Ridge - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
180
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
AMD Radeon Vega 3
Kodi:
PCHS2300
Lansuar:
10. 11. 2018
Lartësia [mm]:
410
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Athlon
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
240
Modeli i procesorit:
Athlon 200GE(3.2GHz 2jádra/4vlákna)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
3+
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Prodhuesi:
HAL3000
Sistemi operativ:
Jo
Trashësia [mm]:
410

Bashkangjitja Kompjuter HAL3000 Enterprice 200GE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE