Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HAL3000 ProWork IV SSD, Intel Core i3, 4GB RAM, 240GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
244271
Drive optik:
DVD
Lloji i hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
350
Sistemi operativ:
Jo
Prodhuesi:
HAL3000

Si të porosisim në Gjirafa50?

406.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HAL3000 EliteWork IV është gjenerata e re e kompjuterëve me dizajn kompakt dhe elegant si dhe performancë të shpejtë kompjuterike për t'ju mundësuar të rrisni efiçiencën në punë apo edhe të argëtoheni maksimalisht në shtëpinë tuaj. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin Intel Core i3-8100 i cili kombinohet me 4GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë për të hapur të gjitha aplikacionet dhe programet e nevojshme. Poashtu, kompjuteri mban 240GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1, portet HDMI, DVI, VGA dhe audio jack, mban burimin e energjisë 350W CHIEFTEC GPB-350S si dhe në pako me të vjen një tastierë me kabllo dhe mausin Genius Slimstar C130.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
8592457138648
Energjia elektrike maksimale [W]:
350
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
175
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphic
Kodi i prodhuesit:
PCHS2266
Lansuar:
11. 9. 2018
Lartësia [mm]:
352
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
240
Modeli i procesorit:
8100(3.6GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3+
Prodhuesi:
HAL3000
Sistemi operativ:
Jo
Trashësia [mm]:
350
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter HAL3000 ProWork IV SSD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE