Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter HP 285 G3 MT, AMD Ryzen 5 Pro, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon RX Vega 11, i zi

Kodi i produktit:
243589
Drive optik:
DVD
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5 Pro
Trashësia [mm]:
277,5
TPM:
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

612.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP 285 G3 është zgjidhja ideale nëse jo nevojitet fuqi kompjuterike me një çmim të volitshëm. Këta lloj të kompjuterëve janë të dizajnuar me përmasa kompakte prandaj dhe ju sjellin performancë të shpejtë pa ju zënë shumë vend përbrenda zyrës apo shtëpisë tuaj. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh AMD Ryzen 5 Pro 2400G i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 dhe kartelën grafike AMD Radeon RX Vega 11 për t'ju sjellur performancën që ju mundëson të hapni aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Pos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, është pajisur me një mori portesh USB, mban portet HDMI dhe VGA, vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro si dhe në pako me të gjindet një maus dhe tastierë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
1925453185946
Energjia elektrike maksimale [W]:
180
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Raven Ridge - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
338
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
AMD Radeon RX Vega 11
Kodi i prodhuesit:
3VA14EA
Lansuar:
4. 9. 2018
Lartësia [mm]:
170
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5 Pro
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
2400G (3.6/3.9GHz 4bërthama/8threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Pesha [kg]:
5.4
Port COM:
Prodhuesi:
HP
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
TPM:
Trashësia [mm]:
277,5
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter HP 285 G3 MT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE